[MKD] MACEDONIA

[MKD] сојуз
 
HomeПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Опрема за продавање и мењавање

Go down 
АвторПорака
MACEDON
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Registration date : 2007-10-02

ПишувањеПредмет: Опрема за продавање и мењавање   Чет Окт 04, 2007 11:59 am

Овде опремата на аукција Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mudri_olos
Moderator
Moderator


Број на мислења : 1
Registration date : 2007-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Опрема за продавање и мењавање   Пет Окт 05, 2007 9:30 pm

kozne cizme ucenja
1 steta,oklop148,konstrukcija +4,karizma +2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BountyHunter
Admin
Admin


Број на мислења : 8
Age : 26
Location : Ohrid, Macedonia
Registration date : 2007-10-01

ПишувањеПредмет: Re: Опрема за продавање и мењавање   Пет Окт 05, 2007 9:39 pm

a za koj level?

_________________
"Games do not make people violent, lag does!"
http://s1.gladiatus.ba/game/c.php?uid=28588
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://macedonia.azurforum.com
MACEDON
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Registration date : 2007-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Опрема за продавање и мењавање   Пет Окт 05, 2007 9:40 pm

Е сега најдов,да левелот кој е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MACEDON
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Registration date : 2007-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Опрема за продавање и мењавање   Нед Окт 07, 2007 1:24 am

imam siljasta kaciga vjere
+230 oklop
zivot +100 karizma
+20%(+6)
i vestina +3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Опрема за продавање и мењавање   

Вратете се на почетокот Go down
 
Опрема за продавање и мењавање
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
[MKD] MACEDONIA :: MKD sojuz-
Отиди до: